Nabídka práce > KFC OC KLADNO CENTRÁL hledá nové členy do svého týmu!

KFC OC KLADNO CENTRÁL hledá nové členy do svého týmu!

Náplň práce

JE PRO NÁS NESMÍRNĚ DŮLEŽITÉ, ABY SE KAŽDÝ KOLEGA CÍTIL PŘÍJEMNĚ A VÝJIMEČNĚ. PROTO VYTVÁŘÍME PRO NAŠE ZAMĚSTNANCE PŘÁTELSKÉ A RODINNÉ PROSTŘEDÍ. POKUD SE I TY CHCEŠ STÁT ČLENEM NAŠÍ KFC RODINY A TĚŠIT SE NA KAŽDOU SMĚNU - HLEDÁME PRÁVĚ TEBE!

Co bude tvým úkolem?
- Záleží na tom, kterou pozici si vybereš. Chceme, aby Ti práce u nás co nejvíce sedla.
- Na pozici pokladní bude Tvým hlavním úkolem poskytnout našim hostům ten nejlepší zážitek z návštěvy restaurace, přímá komunikace s hosty a jejich obsluha
- Na pozici kuchaře budeš marinovat, obalovat a dále zpracovávat kuřecí speciality dle našeho originálního receptu
- Na Přípravě pokrmů budeš připravovat a kompletovat objednávky, které následovně servírujeme hostům

Požadavky

Jaké předpoklady bys měl splňovat?
- Pracovat s radostí v týmu je pro Tebe samozřejmostí
- Přijít o 5 minut dřív je pro Tebe akorát, na čas je pozdě
- Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se
- Mít dokončené základní vzdělání

Nabízíme

Proč do toho jít?
- Nástupním mzda od 105,-/hod.
- Získáš hned dohodu na dobu neurčitou
- Mzda Ti přijde na účet vždy do 9. dne v měsíci
- Možnost růstu na manažerské pozice
- Jídlo na směně za pár kaček, hladovět Tě rozhodně nenecháme :-)
- Plný kyblík benefitů: výhody do všech našich partnerských značek (Burger King, Pizza Hut, Starbucks, KFC), odměny pro zaměstnance měsíce, bonus navíc pro nejlepší pracanty, spropitné pro každého, firemní party a akce.

Informace o pozici

  • Amrets
  • Středočeský kraj
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: ČESTINA
  • Plat: 121
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kladno