Nabídka práce > Administrativní podpora recepce - 25 hodin týdně

Administrativní podpora recepce - 25 hodin týdně

Náplň práce

► Administrativní aktivity – scanování dokumentů, vydávání kancelářských potřeb, zakládání a archivace dokumentů
► Uvádění návštěv
► Přijímání příchozích hovorů, rezervace zasedacích místností
► Drobné pochůzky – např. pošta
► Další administrativní aktivity

Požadavky

► časová flexibilita pro práci 25 hodin týdně, pro docházku po-pá odpoledne (cca 12:00 – 16:30), mohou se střídat i 2 studenti
► datum nástupu – co nejdříve
► pečlivost, samostatnost
► pracovitost, komunikační dovednosti
► příjemné vystupování

Nabízíme

► Různorodou, dlouhodobou a stabilní práci
► Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
► Práci na Dohodu o provedení práce (DPP)
► Účast na firemních akcích (např. vánoční večírek, atd.)

Informace o pozici

  • Bureau Veritas
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina - komunikativní
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty, rodiče na MD/RD
  • Místo pracoviště: Praha 4