Nabídka práce > Hosteska AJ na odpoledni akci 21. 11. 2022

Hosteska AJ na odpoledni akci 21. 11. 2022

Náplň práce

Rádi komunikujete s lidmi?

Je Vám blízké cestovní ruch?

Rádi organizujete věci?

Znáte AJ na úrovni B2 - svobodné komunikujete v aj?

Pokud ano, napište nebo zavolejte.
Jaké budou vaše hlavní úkoly?

Spolupráce s nadřízeným – obchodním ředitelem, při komunikaci a jednaní s obchodními partnery s Portugalsko a vedení potřebné agendy

Naučit obchodní a propagační materiály - příprava k akci

Požadavky

Co k tomu budete potřebovat?

Organizační a výborné komunikační schopnosti

Kreativní a aktivní přístup k prací

Znalost AJ na úrovní B2 - aktivní konverzaci

Nabízíme

Místo pracoviště – pondělí 21. listopadu v hotelu Vienna House Andel´s Prague od 16.30, od 17.00 do 20.00 - aktivní komunikaci a vedeni agendy na workshop, 20.00-22.00 byznys bufetová večere, práce jak tlumočník

Typ pracovního vztahu

Brigáda

Typ smluvního vztahu

Smlouva na jednorázovou spolupráci

Délka pracovního poměru - 5 hod

Další informace

Výhodou:

Praxe v obchodní sféře, cestovním ruchu

Příležitost přivýdělku (při stávající práci/ studiu/ rodičovské),

Neváhejte a pošlete nám svůj poptávku.
Těšíme se.
Benefity - večere zadarmo

Informace o pozici

  • QUESTINTOUR S.R.O.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Aj
  • Plat: 130 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Studenty, důchodce, mateřská dovolena
  • Místo pracoviště: Hotel Vienna House Andel´s Prague