Nabídka práce > Technický správce nemovitostí - zkrácený úvazek

Technický správce nemovitostí - zkrácený úvazek

Náplň práce

Baví Vás správa a údržba nemovitostí?

Hledáme šikovného a pečlivého kolegu, který má praktické a technické zkušenosti v oblasti správy a údržby bytových domů.
Forma spolupráce: Zkrácený úvazek (4 hodiny denně) DPP nebo ŽL. Případně časem i HPP.
Náplň práce
• provádění technických kontrol bytových domů
• běžná údržba společných prostor bytových domů
• zpracovávání zpráv z kontrol domů
• práce v správním software
• řešení havárií
• komunikace s dodavateli, majiteli domu, s SVJ, s nájemci, aj.

Dekujeme předem za Váš životopis.

Požadavky

Požadujeme
• vzdělání technického směru
• uživatelská znalost práce na PC (MS Office – Outlook, Word, Excel…)
• zkušenosti se správou nemovitostí, údržbou
• manuální zručnost
• schopnost jednat s klienty a dodavateli
• reference

Nabízíme

Nabízíme
• perspektivu stabilního zaměstnání
• práci na IČ, DPP nebo DPČ
• chytrý telefon
• prostředí menší firmy

Další informace

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat: 280kč / hodina
Zařazeno: Administrativa, Stavebnictví a reality
Typ pracovního poměru: práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), dohoda o pracovní práce (DPP), hlavní pracovní poměr (HPP)

Informace o pozici

  • Agentura Pohoda
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Stavebnictví a reality,
  • Požadované jazyky: český, anglický
  • Plat: 280,-/hod.
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 2