Nabídka práce > Asistent/ka

Asistent/ka

Náplň práce

Zabývám se zprostředkováním obchodu s hlavním zaměřením na drobnou elektroniku. Tedy objednávám konkrétní zboží u výrobců které následně dodávám do obchodu, firmám atd.
Jakožto můj asistent(ka) my budete pomáhat s všemi aspekty mého podnikání. Co zrovna určím jako nejdůležitější tak to vám přidělím. Není to nic náročného.
Všechno zvládnete z domu od počítače. Práce mám dost takže čím více budete chtít pracovat tím více si můžete vydělat. Tedy práce je časově flexibilní.

Požadavky

telefon a dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

dobré finanční ohodnocení
50 procent z každého sjednaného nákupu
online podporu

Další informace

pro více informací mě kontaktujte na email

Informace o pozici

  • Velkoobchod s elektronikou
  • Středočeský kraj
  • Obor: Administrativa, Ekonomika a finance, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Plat: 50000-100000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: mobilní telefon
  • Vhodné pro: studenty, MD
  • Místo pracoviště: Online