Nabídka práce > Distributor zákaznických novin

Distributor zákaznických novin

Náplň práce

TURNOV A OKOLÍ, ŽELEZNÝ BROD A OKOLÍ
-Přidány další obce a části obcí
Nabízím dlouhodobou brigádu se smlouvou na DPP. Jedná se o roznos jednodruhových zákaznických novin do schránek pro obchodní řetězec. Roznos 1krát týdně, nejdéle v úterý. Odměna dle velikosti a náročnosti území. cca 120 - 500 Kč za jeden roznos. Roznos zabere 1-3,5h(dle velikosti území). Výplata 1krát měsíčně na BÚ vedený v ČR. Nutno mít ukončenou Základní školu. Více informací do sz nebo e-mail: CZ.JAN0306@wmd.kaufland.com
Aktuálně hledáme pro: TURNOV -ulice Šolcova, Svobodova,Na Kamenici,Luční TURNOV- ulice 5.května, 28.října, Přemyslova TURNOV -ulice Antonína Dvořáka, Hluboká, Sobotecká TURNOV- Trávnice, Palackého,Husova(kolem městského parku).
Podrobné rozdělení částí a ulic do zpráv.
dále:ŽELEZNÝ BROD /4 části pro roznos/,
Dále obce:Čtveřín, Doubí, Vlastibořice, Mašov, Chuchelna, Klokočí,Koberovy,Líšný,Mírová pod Kozákovem /2 části pro roznos/ ,Ohrazenice/2 části pro roznos/, Pacečice, Pipice, Pěnčín.
První roznos by proběhl na konci ledna 2023.

Požadavky

Ukončená základní škola, věk 15.let

Informace o pozici

  • Jiří Doškář
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 120 Kč-500Kč
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Turnov,Železný Brod,Velké Hamry