Nabídka práce > Junior Brand Manager

Junior Brand Manager

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme šikovného kolegu / kolegyni na pozici JUNIOR BRAND MANAGER. Pracovní náplní jsou provozní, obchodní a marketingové záležitosti pro našich pět poboček zážitkových lázní, které se nacházejí v Karlových Varech, Mariánských Lázních, Františkových Lázních, v Praze a Plzni. Hledáme ideálně někoho z Karlových Varů, kdo hledá novou výzvu a umí pracovat na výsledek. Někoho, koho bude tato velice pestrá práce bavit a pomůže nám posunout Spa Beerland o kousek dál!
Požadovaná je znalost Angličtiny slovem i písmem, němčina a ruština jsou výhodou. Předchozí zkušenosti na obdobné pozici, popř. zkušenosti z cestovního ruchu a hotelu budou také výhodou. Své životopisy zasílejte prosím na info@beerspa-beerland.com

Informace o pozici

  • Lamar Spa, s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama, Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Plat: 35000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Karlovy Vary