Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

- Vyhledávání nových obchodních příležitostí v ČR i zahraničí
- Aktivní oslovování potencionálních klientů a podávání informací o produktech společnosti
- Reprezentace společnosti při kontaktu se zákazníky
- Domlouvání a uzavírání objednávek
- Účast na promo akcích
- Spolupráce s ostatními pracovníky obchodního oddělení
- Komunikace s dalšími odděleními společnosti
- Zpracovávání obchodní administrativy

Požadavky

- Akčního člověka s ochotou cestovat
- Výborné komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování a orientace na zákazníka
- Samostatnost, chuť neustále se zlepšovat, schopnost plánovat a komunikovat s potencionálními i stávajícími zákazníky a kolegy
- Proaktivní přístup, pozitivní vztah k profesním výzvám
- Týmový duch, schopnost posunovat věci dopředu
- Kreativita a inovativní myšlení, tah na branku, schopnost dotahovat věci do konce
- Zkušenosti na obdobné pozici
- Uživatelská znalost práce s PC
- Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- Aktivní znalost anglického jazyka nutná
- Znalost německého jazyka výhodou
- Chuť a nadšení do práce

Nabízíme

- Práci pro stabilní českou společnost
- Prostor pro realizaci nových přístupů, nápadů a osobního potenciálu v souladu s cíli společnosti
- Týden dovolené navíc
- Výhodný mobilní tarif pro celou rodinu
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Využití firemního rekreačního zařízení
- Finanční produkty za zvýhodněných podmínek

Další informace

TVAR výrobní družstvo Pardubice je výrobcem plastových produktů s bohatou historií, tradicí a potenciálem.

Informace o pozici

  • TVAR výrobní družstvo Pardubice
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ aktivní, NJ výhodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené navíc - Výhodný mobilní tarif pro celou rodinu - Příspěvek na penzijní připojištění - Využití firemního rekreačního zařízení - Finanční produkty za zvýhodněných podmínek
  • Místo pracoviště: Pardubice