Nabídka práce > Vedoucí terénního programu - možnost občasné práce z domova

Vedoucí terénního programu - možnost občasné práce z domova

Náplň práce

Co náš nový vedoucí umí, chápe a dokáže:

- zvládá více rolí najednou, a není z toho hned tak zmatený :-)

- preferuje demokratický a respektující styl řízení,

- chápe, proč je dobré nevypadnout z přímé práce s klienty, a tak si některé případy vede i sám,

- má duši teréňáka, ale nezalekne se ani administrativy spojené s personálním řízením, výkaznictvím a metodikami,

- chtěl by být nositelem našich firemních hodnot (odvaha, profesionalita a lidskost, týmovost a spolupráce),

- je s námi zajedno v tom, že profesní a soukromý život jde sladit.

Požadavky

Co od vás potřebujeme:

- samostatnost, zodpovědnost, loajalitu,

- vzdělání dle Zákona 108/2006Sb., o sociálních službách,

- aktivní a iniciativní přístup k práci,

- příjemné vystupování, vstřícnost,

- potvrzení o trestní bezúhonnosti,

- zvládnutou práci na PC na uživatelské úrovni (MS Word, MS Excel, Internet).

Chcete se k nám přidat? Zašlete strukturovaný životopis a své zamyšlení na téma „Já jako vedoucí“ v rozsahu maximálně jedné A4 nejpozději do 28. 2. 2023.

Je nutné, aby součástí životopisu byl souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů pro účely výběrového řízení. Bez tohoto souhlasu nebude brán na životopis zřetel a bude vymazán.

Těšíme se na vás!

Nabízíme

Co nabízíme:

- práci na místě, kde vznikají věci s přesahem,

- práci v organizaci, která je ve fázi velkého rozvoje a změn,

- důvěru, partnerské jednání,

- práci na plný úvazek od 1. 4. 2023, nebo jak se domluvíme,

- nástupní hrubou mzdu od 35 000 Kč s možností navýšení dle dosažené kvalifikace a praxe.

Další informace

Jsme nezisková organizace z Hradce Králové s celokrajskou působností. Sídlíme v Hradci Králové a máme kontaktní místo v Kostelci nad Orlicí.

Sníme o světě, ve kterém má každý člověk rovnou šanci najít důstojné uplatnění ve společnosti i životě. V terénním programu vyhledáváme a pomáháme lidem, kteří žijí kvůli chudobě v nepříznivých podmínkách, tak aby se z problémů vymanili a začali vést normální život, po kterém touží. Pro 8členný tým sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách hledáme vedoucího.

Informace o pozici

  • Aufori, o.p.s.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 35 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost
  • Místo pracoviště: Habrmanova 136/3, 500 02 Hradec Králové, Česká republika