Nabídka práce > Trenér parkouru

Trenér parkouru

Náplň práce

Baví Tě práce s dětmi a miluješ parkour? Potom hledáme právě Tebe. Jsme mladý a dynamický spolek, který má blízko ke sportu a zdravému životnímu stylu. Rozšiřujeme svůj tým a nabízíme možnost spolupráce parkourovým nadšencům, ale i nováčkům formou rekvalifikace.

Náplň práce:

• Příprava a realizace tréninků a dalšího programu pro účastníky akce a vykonávání pedagogického dohledu

• Vedení svěřeného oddílu a evidence docházky.

Požadavky

Požadujeme:

• Zkušenosti z oblasti sportu (zkušenosti s vedením dětí výhodou, ne však podmínkou - učitel na základní škole, lektor na kroužku, vedoucí na táboře, skaut)

• Spolehlivost, zodpovědnost, kladný vztah k dětem

• Chuť se neustále rozvíjet a vzdělávat

Nabízíme

Nabízíme:

• Pohodovou práci s dětmi - na kroužcích, workshopech, příměstských táborech

• Při vzájemné spokojenosti nabízíme dlouhodobou spolupráci

• Možnosti kariérního růstu: asistent trenéra, hlavní trenér

• Finanční ohodnocení až 500,- Kč za hodinu

• Flexibilní zkrácený úvazek na DPP nebo práce na ŽL

Informace o pozici

  • SH Academy z.s.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Kultura a umění, Ostatní,
  • Plat: Finanční ohodnocení až 500,- Kč za hodinu
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Vysočina