Nabídka práce > Velitel směny IKEA (M/Ž) - HPP - čistá mzda min. 20 900 Kč - Praha 9

Velitel směny IKEA (M/Ž) - HPP - čistá mzda min. 20 900 Kč - Praha 9

Náplň práce

Pojďte vést bezpečnostní tým v IKEA a získejte stabilní zaměstnání se super benefity, s možností kariérního růstu a stravováním na pracovišti!

V OD IKEA budete koordinovat ostrahu, komunikovat s klientem, obsluhovat bezpečnostní technologie, nabírat a školit nové kolegy. Součástí práce je i drobná administrativa.

Požadavky

• Zkušenost s vedením kolektivu
• Znalost EPS, EZS, CCTV
• Ochotu pracovat ve 12 h směnách (D/N)
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme

Za to vám nabídneme mzdu minimálně 20 900 Kč čistého + příplatky, smlouvu na HPP a možnost týdenních záloh. Jednou ročně věrnostní odměnu, ubytování, super vedení a mnoho dalších benefitů.

Další informace

Neváhejte si domluvit pohovor v M2C a zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Informace o pozici

  • Mark2 Corporation Czech a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20 900 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: • Příspěvek na ubytovnu + možnost zajištění ubytovny • Zvýhodněné volání O2 • Příspěvek na stravování • MultiSport karta • Výroční odměny • Happy days
  • Vhodné pro: OZP
  • Místo pracoviště: Praha 9