Nabídka práce > ! Obsluha stánku TRDLOCAFE MOST !

! Obsluha stánku TRDLOCAFE MOST !

Náplň práce

Hledáme milé a pracovité kolegy a kolegyně do stánku Trdlokafe, kteří nám pomůžou s provozem stánku.

Co bude naplní Vaší práce?
Příprava trdelníků , nápojů, dle aktuální nabídky
Komunikace se zákazníky, prodej produktů
Práce s pokladnou
Udržování pořádku a čistoty nejen na pracovišti, ale také péče o stánek

Požadavky

Co byste měli splňovat?
Být komunikativní, příjemný a usměvavý člověk
Být flexibilní
Ochota pracovat v režimu krátký/dlouhý týden (12 hodinové směny)
Mít potravinářský průkaz (nebo si jej zařídit)
Nástup: cca 25.4.2023

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?
Mzdové ohodnocení dle výkonu 100-180 / hod.
Pracovní smlouva: DPP, nebo ŽL
Firemní benefity, soutěže o hodnotné ceny
Dlouhodobou spolupráci
Individuální přístup

Další informace

Možnost dlouhodobé spolupráce, vhodné také pro aktivní důchodce/kyně

Informace o pozici

  • Jana Koktavá
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 110-180,- Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: MOST