Nabídka práce > Kočičí chůva

Kočičí chůva

Náplň práce

Jsme agentura na hlídání koček. Naše chůvy docházejí do domácností našich klientů, kde se starají o jejich kočky v době, kdy jsou klienti na dovolené.
Více: https://meow-sitting.cz/

Požadavky

- pozitivní vztah ke kočkám
- zkušenosti s kočkami alespoň jako majite
- zodpovědnost
- spolehlivost
- trestní bezúhonnost
- plnoletost
- 2-3 hodiny denně vašeho času (o prázdninách i více)
- být k dispozici prvních 14 dní v červenci a dále po většinu letních prázdnin
- ochotu pracovat i o víkendech a státních svátcích včetně Štědrého dne
- pokud bydlíte na okraji Prahy nebo mimo Prahu, máte možnost dojíždět za klienty v nejbližším okolí tvého města vlastním autem nebo na motorce
- zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

- Práce snů pro každého kočkomila
- Flexibilní pracovní doba
- Práce na Dohodu o provedení práce
- Dobré platební podmínky
- Příplatky za dopravu pro cesty mimo tvé město
- Možnost kariérního růstu

Informace o pozici

  • Meow-sitting
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina výhodou
  • Plat: 200-280 Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty VŠ, flexibilní OSVČ
  • Místo pracoviště: Praha, Kralupy nad Vltavou, Čelákovice, Loděnice, Kladno, Říčany