Nabídka práce > Kouč ve změně životního stylu - online přivýdělek

Kouč ve změně životního stylu - online přivýdělek

Náplň práce

Nabízím 3 volná místa pro nové kolegy.

Jedná se o práci převážně online, kdy pomáháme lidem projít si jejich vlastní transformací - změnit si jídelníček, stravovací návyky, tělo, energii, zdraví, kondici přístup k pohybu.. V důsledku toho i sebevědomí, a vnímání sebe sama.
Samozřejmě klientům ve zdravém životním stylu jdeme příkladem a tím pádem je prostor, vytvořit si i vlastní nejlepší formu.
Komunikace s klientem probíhá online, nebo offline v případě, že je někde ve vašem okolí. Na základě krátké konzultace se zájemcem sestavujeme Nutriční programy, ve kterých následně člověka krok po kroku vedeme - tudíž se nejedná o krátkodobou záležitost, ale spíše dlouhodobý přivýdělek s možností budoucí hlavní kariéry.

V případě zájmu mi zašlete Váš životopis s popisem, proč byste se chtěli v tomto oboru realizovat.

Požadavky

- věk 18+
- časové možnosti alespoň 10, 15 hodin týdně
- aktivní přístup k činnosti
- zodpovědnost, důslednost, flexibilitu
- ochotu učit se novým věcem, osobní rozvoj
- ambicióznost
- týmovost, loajalitu
- komunikativnost či ochotu se v komunikaci učit a rozvíjet
- zájem o aktivní životní styl, práci na vlastním výsledku
- znalost sociálních sítí
- aktivní účast na zaškolovacích tréninzích
- upřímnou touhu pomoci lidem se lépe cítit

Nabízíme

- velmi flexibilní pracovní dobu, kterou si koordinujete dle svých vlastních možností
- možnosti nadstandartních příjmů, či přivýdělek 3000 - 6000 Kč
- kompletní zaučení v oboru - nemusíte mít žádné profesionální základy, veškeré znalosti získáte
- osobní koučink, osobnostní rozvoj, nové dovednosti
- práci s hlubokým smyslem -  reálně děláme lidi šťastnější v jejich vlastním těle
- možnost práce online/ offline či kombinace obou
- možnost čerpání odměn jako jsou dovolené, dárky či ocenění
- přivýdělek lze kombinovat k vysoké škole, mateřské, zaměstnání,..

Informace o pozici

  • Jitka Veselá
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti, Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Studenty, maminky na RD, jako přivýdělek k zaměstnání
  • Místo pracoviště: Práce Online, popř. v místě vašeho bydliště