Nabídka práce > Pomocný dělník

Pomocný dělník

Náplň práce

Práce spočívá v kompletování výrobků.
Je potřebná velká zručnost a preciznost.
Jde o práci v dílně při výrobě produktů.
Práce se skládá z fyzicky náročné práce především pro zápěstí při práci s kleštěmi, tak jde o práci snazší kde jde o balení hotových produktů do sáčků a krabic.

Požadavky

Předchozí zkušenosti s manuální prací (není nutný předchozí zaměstnanecký poměr, ale je nutné doložit vaše zkušenosti s manuální prací)
Velké pracovní nasazení a rychlost provedení.
Zároveň je potřebná fyzická síla a výdrž při fyzicky náročnější práci.
Máte li o práci zájem Zašlete nám prosím seznam vašich zkušeností z manuálních prací.

Nabízíme

2-4 dny v týdnu. Nástupní plat 200Kč na hodinu po zaučení (při samostatné práci) 250Kč/hod

Informace o pozici

  • Bezva agentura s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 200-250/hod
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Praha 3