Nabídka práce > Kurýr pro Foodora CZ

Kurýr pro Foodora CZ

Náplň práce

Baví vás práce za volantem a nemáte rádi svého nadřízeného neustále za zády? Potom čtěte dál! Jako kurýr pro rozvoz jídla pro Foodora CZ v Ostravě nebo Opavě budete zodpovědný/á za včasné vyzvednutí a doručení jídla našim spokojeným zákazníkům. Jakožto jednička na trhu se soustředíme na co možná největší kvalitu a efektivitu našich služeb. Zároveň Vám ale nabízíme volnost v plánování směn, příjemné pracovní prostředí, skvělý kolektiv a jako bonus zázemí stabilní a neustále rostoucí společnosti, kde o práci není nouze!

Požadavky

Cítíte se za volantem jako ryba ve vodě? Je brázdění silnic vaší doménou, nevadí vám provoz ani časté parkování? Nebo rádi jezdíte na kole? Jste student s omezenými časovými možnostmi, maminka/tatínek na rodičovské dovolené nebo snad důchodce, kterého nebaví sedět doma a koukat na televizi? Potom už neváhejte ani vteřinu, protože tahle pozice je přesně to, co hledáte! Samozřejmě od Vás budeme také něco potřebovat - a to řidičský průkaz skupiny B, příjemné vystupování, schopnost práce pod mírným tlakem v ruchu města, dobré komunikační a orientační schopnosti, výhodou je však i znalost nějakého toho anglického slovíčka, což však není podmínkou. Pokud jste usměvaví, spolehliví, s chutí do práce, dobře naladění a ochotní pomoci rozšiřovat dobré jméno naší společnosti. Aneb jak se říká - s úsměvem jde všechno lépe! :-)

Nabízíme

Samozřejmostí je možnost bezplatné zapůjčení firemního vozidla k rozvozu, práce na dohodu a nebo živnost, zajímavé finanční ohodnocení, další motivační ohodnocení ve formě příplatků, elektronické spropitné, hotovostní spropitné, individuální plánování směn, příjemný a nápomocný kolektiv, propracovaný a jednoduchý systém zaškolení, který Vás neodradí hned první den a spoustu dalšího! Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte už ani o minutu déle a kontaktujte nás. Protože zrovna Vás potřebujeme do týmu!

Informace o pozici

  • Rush Crew s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 35000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Zapůjčení firemního vozidla k práci zdarma
  • Vhodné pro: Maminky na RD, studenty, absolventy, důchodce