Nabídka práce > Recepční + cvičitelka v dámském fitness DejFit

Recepční + cvičitelka v dámském fitness DejFit

Náplň práce

Hledáme do týmu novou slečnu / paní na pozici recepční + trenérky.

CO BUDEŠ DĚLAT?
Věnovat se našim klientkám. Učit je, jak správně cvičit (nejen) náš kruhový trénink, podporovat je v jejich úsilí, pomáhat jim plnit si své cíle a motivovat je ke cvičení a zdravému životnímu stylu.

Vytvářet příjemnou atmosféru rodinného fitness klubu. Zajišťovat chod recepce (vyřizování emailů, telefonů, objednávek, rezervací), doporučovat a prodávat klientkám členství a další sportovní služby , obstarávat "fitness bar".
Udržovat čistotu a pořádek ve fitku (běžný denní úklid).

Požadavky

Požadujeme pozitivní přístup.
Komunikační dovednosti.
Zapálení pro sport a zdravý životní styl, ochotu učit se novým věcem, chuť sdílet svou lásku k pohybu a dobrou náladu.
Základní uživatelské znalosti práce na PC a se socialními sítěmi. Chuť vzdělávat se v oboru, AKTIVNÍ SPOLUPRÁCI, nadšení do práce s lidmi - ženami.

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu. Dle dohody 20 -30 h týdně, ranní i odpolední směny . Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv.
Fixní mzdu 110 Kč/hod + provize. V reálu až 180,- Kč / hod.
Dohoda o provedení práce.
100% zaškolení při nástupu, pravidelné vzdělávání v oboru, možnost manažerského růstu.
Nástup okamžitě po zaškolení.

Informace o pozici

  • Amoresfit
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český
  • Plat: 110 - 160 Kč / hodina
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Studentky a všechny sportovní nadšenkyně
  • Místo pracoviště: Praha 6 Bořislavka