Nabídka práce > Tvorba projektů

Tvorba projektů

Náplň práce

Nabízím spolupráci v mezinárodním kolektivu v oblasti ekonomie a projektový management. Společné zaučení ve vypracovávání projektů pro naše klienty, práce v excelu. Práce administrativní, ale i rozvoj komunikačních dovedností a soft skill.

Požadavky

Minimálně maturita, komunikativnost, proaktivita, samostatnost, zaměření na cíl.
Výhodou znalost jazyků (AJ, NJ, FR), základy Excel, Word, samostatnost a produktivita, komunikační dovednosti, sebeprezentace,

Nabízíme

Možnost kariérního postupu, nadstandardní finanční.ohodnocení, mladý mezinárodní kolektiv, možnost stáží do zahraničí, teambuildingy, osobní rozvoj, úkolové platové ohodnocení

Informace o pozici

  • Barbora Roušarová
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Aj, Nj, FJ výhodou
  • Plat: dle úkolu
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: stáže, teamovky
  • Vhodné pro: studenty
  • Místo pracoviště: Mezibranská 4