Nabídka práce > Práce na baru, obsluha hostů baru/kavárny

Práce na baru, obsluha hostů baru/kavárny

Náplň práce

Obsluha hostů, práce za barem, čepování piva, příprava kávy, jednoduchých drinků a drobného občerstvení.
Nástup ihned.

Požadavky

Plynulá čeština
Spolehlivost
Dochvilnost
Ochota
Pečlivost
Příjemné vystupování a komunikace

Nabízíme

Práci v zavedeném podniku na zajímavém místě na smíchovské náplavce.
Uvolněnou atmosféru, skvělý kolektiv.

Další informace

Jedná se o práci na place nebo za barem, předchozí zkušenosti z podobného podniku jsou výhodou, ale nejsou nutné.
Máme otevřeno 7 dní v týdnu, všední dny 13-24, víkendy 11-24.
Vzhledem k otvírací době je práce vhodná od 18 let, například pro studenty VŠ nebo absoloventy SŠ.
Po zapracování a zvládnutí režimu v našem podniku je možné uvažovat nejen o brigádě, ale i o pracovním poměru.

Informace o pozici

  • Karel Šlesingr
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština plynule, angličtina výhodou
  • Plat: 150/h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Bonusy dle dosažené tržby
  • Vhodné pro: Studenty nad 18 let
  • Místo pracoviště: Smíchovská náplavka (Praha 5)