Nabídka práce > Manager menší firmy

Manager menší firmy

Náplň práce

Jsme menší vybavená firma se zázemím (suteréní kancelář se skládkem), vyřešené veřejné nabídky, tedy v národním eko. panelu. zakázky z epoptávek, elektronický podpis, webové stránky atd. Hledáme a dáme možnost někomu, kdo se chce realizovat a hledá své uplatnění. Jedná se opravdu o restart a rozjezd vybavené a připravené firmy. Jako majitel jsem nyní zdravotně indisponován. Tak hledám schopného soběstačného kreativního člověka. Jedná se o přijímání zakázek a zajištění jejich realizace. Řízení prácce 2-3 zaměstnanců. Prvotní smlouva na DPP, nebo živnostenský list. k dispozici notebook, tablet, telefon, sim karta neomezené volání, menší kancelář. Jedná se o flexibilní práci a výdělky závislé na sjednaných zakázkách tedy omezené pouze Vaší odvedenou prací. Prvotní zaučení a kontakty zajištěny. Nutný ŘP. KW-Service. P.Krejča tel. 725880084, e-mail -
info@kw-service.cz

Požadavky

Řidický prúkaz, slušné a vstřícné vystupování, chut' se realizovat v restartu firmy.

Nabízíme

Zázemí samostatné suterení kanceláře, notebook, tablet, telefon, firemní bonusy, flexibilní pracovní dobu.

Informace o pozici

  • KW-SERVICE
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Plat: 10000-100000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 3