Nabídka práce > Doprovod italsky mluvícího pěveckého sboru/folklórního souboru 6.-9.7.2023, 20.-23.7.2023

Doprovod italsky mluvícího pěveckého sboru/folklórního souboru 6.-9.7.2023, 20.-23.7.2023

Náplň práce

Jedná se o doprovod italsky mluvícího pěveckého sboru/folklórního souboru, který se v Praze zúčastní mezinárodního festivalu

práce je následující:
- setkat se s nimi po příjezdu v hotelu (popř. je vyzvednout na letišti nebo na nádraží), ukázat jim pražské památky v centru a krátce je seznámit s historií a současností
- doprovod na vystoupení v centru Prahy a další festivalové akce

Program končí v sobotu večer.

Požadavky

Vyžadujeme znalost italštiny (nejedná se o složité tlumočení, jde hlavně o to, aby se neztratili v Praze a byli ve stanovený čas na festivalových akcích), organizační a komunikační schopnosti a znalost Prahy.

Nabízíme

zajímavou mezinárodní akci, které se zúčastní soubory z Evropy, Izraele a Tchai-wanu

Informace o pozici

  • Millennium Travel
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: italština, francouzština, hebrejština, angličtina, němčina, litevština
  • Plat: 5000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty, absolventy, aktivní důchodce
  • Místo pracoviště: Praha