Nabídka práce > Kurýr/řidič

Kurýr/řidič

Náplň práce

Nábor řidičů a řidiček !!!!!
Práce na DPP
Naše flotila přijme řidiče na Bolt taxi a Bolt food
Co nabízíme?
‼️ Slušné výdělky, týdenní výplata, časová flexibilita ‼️ Platíte pouze fixní částku bolt food 500Kč týdně,bez ohledu na výdělky. Bolt taxi 700Kč týdně .
Pokud daný týden nejezdíte, nic neplatíte.
Požadavky na Bolt taxi: Řidičský průkaz skupiny B
: Žlutá karta řidiče,vlastní vozidlo

Požadavky na Bolt food: Řidičský průkaz skupiny A,B
: Možnost rozvážet i na kole nebo koloběžce

Vše za Vás vyřídíme, veškeré registrace a papírování děláme za Vás.
Máte-li již Bolt účet anebo jste u jiné flotily,není problém pomůžeme přestoupit k nám zdarma.

Pokud tě tato nabídka zaujala,tak neváhej zavolat a položit nám ještě pár otázek co tě zajímá. Budeme se těšit 602199661

Požadavky

Chuť pracovat,vlastní dopravní prostředek.

Informace o pozici

  • BOLT
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 1-100 000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: všechny zájemce od 15-ti let
  • Místo pracoviště: celá ČR