Nabídka práce > Administrativní pracovník v obchodním oddělení

Administrativní pracovník v obchodním oddělení

Náplň práce

Dominik Valenta hledá do svého týmu nového administrativního pracovníka v administrativní podpoře v obchodním oddělení. Pokud jste motivovaní, schopní pracovat v týmu a máte zájem o administrativní práci, pak je tato nabídka určena právě vám.

O společnosti:
Jsme tým srdcařů a naše společnost se pyšní mnohaletou historií spokojených zaměstnanců. Sídlíme v České republice a disponujeme celkem 28 pobočkami ve 14 zemích světa. Věříme v důležitost týmové spolupráce a podpory, protože věříme, že společnými silami dosahujeme nejlepších výsledků. Po zaučení vám poskytneme úkoly a aktivity, na kterých budete pracovat, a zajistíme, že nebudete na to sami.

Požadavky

Vystudovaného uchazeče s maturitou
Schopnost pracovat v týmu a komunikovat efektivně
Zodpovědný přístup k práci a schopnost organizovat si svůj čas
Zájem o oblast obchodu a administrace
Znalost práce s PC a běžnými kancelářskými aplikacemi
Dobrou znalost českého jazyka

Nabízíme

Plný úvazek a smlouvu na dobu neurčitou
Základní mzdu na HPP ve výši 30.000 Kč s možností získání provizí až ve výši 70.000 Kč
Možnost výdělku na IČO ve výši 70.000 - 120.000 Kč
Měsíční bonusy, které zahrnují zajímavé odměny, jako je iPhone 13, iPad Air, nebo dovolená v cizině
Multisport kartu pro podporu vašeho zdraví a aktivního životního stylu
Práci v moderním prostředí s veškerým potřebným vybavením
Možnost profesního růstu a rozvoje vašich schopností
Práci v mladém a ambiciózním kolektivu, kde můžete sdílet své nápady a přispívat k úspěchu společnosti
Dobrou dostupnost veřejné dopravy
Další zajímavé benefity, o kterých vás rádi informujeme při osobním setkání.

Další informace

Pokud jste připraveni přijmout výzvu v naší společnosti a jste si jisti, že splňujete požadavky, neváhejte a zašlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: dominik.valenta@outlook.cz

Informace o pozici

  • Dominik Valenta
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština, Angličtina
  • Plat: 30.000 - 70.000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Hvězdova 1716/2b