Nabídka práce > Technik lešení

Technik lešení

Náplň práce

-Zaměření stavby
-Vytvoření návrhu lešení
-Koordinace pracovníků na zakázkách
-Zajišťování dopravy a lešenářů na zakázku
-Zajišťování podkladů pro cenové nabídky a fakturaci
-Objednávky materiálu

Požadavky

-Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
-Technické myšlení a odborné znalosti
-Komunikativnost a vstřícný přístup ke klientům
-Základní znalost práce na PC
-Řidičský průkaz skupiny B
-Manuální zručnost
-Obchodní duch, komunikativnost, vstřícný přístup k zákazníkovi

Nabízíme

-Práci na hlavní pracovní poměr
-Pravidelnou mzdu
-Přátelský kolektiv
-25 dní dovolené
-Možnost školení
-Služební mobilní telefon a PC
-Příjemné zázemí a dobrá dostupnost
-Práci v terénu i v kanceláři

Další informace

Jsme střední firma s rychlým růstem. V oboru působíme více než 17 let. Spolupracujeme s jednotlivci, kteří si potřebují opravit dům, s živnostníky ale i s velkými korporáty. Stavíme rámové, prostorové a hliníkové lešení, od rodinných domků, přes bytové domy až po komerční budovy. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Spolupracujeme s řadou dalších firem. Rádi bychom rozšířili náš kolektiv o další zaměstnance a proto hledáme spolehlivé pracovníky na pozici – technik lešení.

Informace o pozici

  • Hap servis, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 40000-60000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Vzdělávací kurzy, Přátelské prostředí, Dog-friendly office, Parkoviště
  • Místo pracoviště: Chrášťany