Nabídka práce > Pomocná síla do kuchyně v restauraci-pizzerii Obecník v Raškovicích

Pomocná síla do kuchyně v restauraci-pizzerii Obecník v Raškovicích

Náplň práce

Nabízíme dlouhodobou brigádu na pozici pomocná síla v kuchyni restaurace-pizzerie Obecník v Obci Raškovice.

Co u nás budete dělat.
Výpomoc kuchaři a pizzaři.

Očišťování, krájení zeleniny. Příjem objednávek přes telefón. Práce s těstem a výpomoc při výrobě a pečení pizzy. Výpomoc s výdejem obědů. Úklid pracoviště.

Po zaučení bude pracovník schopen vyrábět pizzu.

Požadavky

Znalost českého jazyka, dobrá fyzická zdatnost, odolnost vůči stresu, ochota pracovat v prostředí restaurace, pozitivní přístup k práci

Nabízíme

Dlouhodobou brigádu s pravidelným směnami. Mzda jednou měsíčně. Občerstvení zdarma. Přátelský kolektiv, který vše hezky vysvětlí. Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

  • Obecník restaurace-pizzerie
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 120kč
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Studenty
  • Místo pracoviště: Raškovice 50