Nabídka práce > Operátor oddělení péče o zákazníka - Všechromy

Operátor oddělení péče o zákazníka - Všechromy

Náplň práce

- telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky (příchozí hovory a e-maily)
- zodpovídání všeobecných dotazů týkajících se produktů a poskytovaných služeb
- zodpovídání dotazů týkajících se běžného chodu společnosti
- zpracovávání marketingových kampaní
- práce s klientskou databází

Požadavky

- ukončené SŠ vzdělání s maturitou
- výborná znalost českého jazyka (rodilý mluvčí)
- jasný, srozumitelný a příjemný mluvený projev
- uživatelská znalost MS Office
- schopnost reagovat na potřeby klienta
- odolnost proti stresu, trpělivost, pečlivost a komunikativnost

Nabízíme

- samostatnou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu
- motivující nadprůměrnou mzdu
- vzdělávání a další rozvoj odborných dovedností a znalostí
- možnost kariérního růstu na centrále společnosti
- týden dovolené navíc, program osobního vzdělávání a celou řadu dalších zaměstnaneckých výhod, včetně slev na sortiment Mountfield
- zaměstnání v úspěšné české společnosti, která se pravidelně umisťuje na 1. místě v kategorii Velkoobchod, maloobchod a zprostředkování obchodu v rámci prestižního žebříčku nejúspěšnějších českých firem CZECH TOP 100

Další informace

- pracoviště-centrála společnosti Mountfield: Všechromy 56, 251 63 Strančice, D1-EXIT 15
- nástup možný ihned nebo dle domluvy
- řidičský průkaz skupiny B - doprava vlastní

Informace o pozici

  • Mountfield a.s.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Telekomunikace, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Všechromy (Strančice) 15. km D1