Nabídka práce > Manažer prodejny

Manažer prodejny

Náplň práce

Pro supermarkety Albert v Brně, hledáme vhodné uchazeče na pozici Manažer/ka prodejny.

• Odpovědnost za celkové řízení prodejny
• Odpovědnost za ekonomické ukazatele prodejny a jejich vyhodnocení (tržby, celkové ztráty, mzdové náklady, produktivita práce atd.)
• Zabezpečení plynulého chodu prodejny
• Efektivní řízení týmu zaměstnanců
• Nábor zaměstnanců, jejich zaškolení, motivace a profesní rozvoj
• Kontrola práce podřízených a zajištění nápravy v případě nedostatků
• Schopnost využití daných pracovních nástrojů a postupů ke zlepšení pozice na trhu

Požadavky

• Zkušenosti s vedením týmu minimálně 1 rok
• Zkušenosti s prací ve vedoucí pozici v maloobchodě
• Výborné komunikační a řídící schopnosti
• Orientaci na zákazníka
• Orientaci na výsledek
• Schopnost vést a motivovat tým
• Flexibilitu, iniciativu a samostatnost
• Odolnost vůči stresu
• Vysoké pracovní nasazení
• Rozhodnost a zodpovědnost
• Dobrou znalost práce na PC
• Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme

• Jistý příjem a práci každý měsíc
• Podporu pro ty, kteří se chtějí učit a ve firmě růst
• Jednu z nejširších nabídek zaměstnaneckých výhod na trhu

Informace o pozici

  • Ahold Czech Republic, a.s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: SŠ s maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Mobilní telefon, stravenky, příspěvek na dopravu, slevové poukázky, příspěvek na sport