Nabídka práce > Finanční asistent s CZ/EN pro mezinárodní společnost!

Finanční asistent s CZ/EN pro mezinárodní společnost!

Náplň práce

Asistentce manažerovi účetnictví při tvorbě různých finančních analýz v pravidelných intervalech
Kontrola zůstatků na účtech, připravit sladění účtů
Provádět rutinní výpočty, vytvářet analýzy a zprávy
Shromažďovat informace o platbách ze mzdy pro zaměstnance
Třídění / Soubor různých typů dokumentů
Vkládání manuálních plateb do systému
Dodržovat finanční zásady a postupy společnosti

Požadavky

Středoškolské nebo bakalářské vzdělání v oblasti obchodu, financí, účetnictví, nebo příbuzném oboru
Vynikající komunikační dovednosti v českém jazyce / znalosti angličtiny, slovem i písmem nutností
Smysl pro detail
Analytické schopnosti
Znalost MS Office (se zaměřením na Excelu)
Předchozí zkušenosti se SAP nebo jiného balíku ERP

Nabízíme

20.000 Kč měsíčně!
Stravenky v hodnotě 100Kč plně hrazené společností
Práce na plný úvazek
Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení!
Pracovní doba 9:00-17:00
Práce pro světoznámou módní značku
Přátelské prostředí

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo bakalářské vzdělání v oblasti obchodu, financí, účetnictví, nebo příbuzném oboru
  • Plat: 20000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky v hodnotě 100Kč plně hrazené společností
  • Vhodné pro: Absolventy