Nabídka práce > Pekař/-ka - Olympia Brno

Pekař/-ka - Olympia Brno

Náplň práce

Pro prodejnu Hypermarket Albert – Olympia hledáme vhodné uchazeče na pozici Pekař/ka.

Náplň práce:
Výroba a pečení pekařských výrobků dle receptur
Odpovědnost za kvalitu upečeného zboží
Znalost zboží na svěřeném úseku, kontrola jeho kvality a záručních lhůt
Práce ve směnném provozu

Požadavky

Požadujeme:
Zkušenosti s prací v oboru pekařství a maloobchodu výhodou
Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
Trestní bezúhonnost
Vyučení v oboru pekař/cukrář/prodavač výhodou

Nabízíme

Nabízíme:
Odborné zaškolení
Dobré finanční ohodnocení
Jistý příjem a práci každý měsíc
Zaměstnanecké benefity: stravenky, bonusy/prémie, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní/životní

Informace o pozici

  • Ahold Czech Republic, a.s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Albert - Olympia Brno