Nabídka práce > Skladník/logista Modřice

Skladník/logista Modřice

Náplň práce

- práce v prostorách skladu
- řízení VZV
- vyskladňování, evidence a příjem materiálu
- zajištění plynulého toku materiálu a výrobků dle požadavků
- příjem materiálu a výrobků dle dodacích listů
- expedice dle požadavků výroby
- práce v systému SAP
- provádění inventur

Požadavky

- praxe s obsluhou VZV
- zkušenosti ze skladu
- ochota pracovat na směny (ranní, noční a odpolední směna a s možným přechodem na nepřetržitý provoz)

Nabízíme

- motivující finanční ohodnocení
- čisté a bezpečné pracovní prostředí
- příležitost k profesnímu růstu
- zaměstnanecké benefity
- stravenky v hodnotě 70 Kč

Další informace

V případě zájmu stačí odpovědět na tento inzerát a poslat životopis.
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek