Nabídka práce > Projektový manažer junior

Projektový manažer junior

Náplň práce

- spoluúčast na řízení projektů dodávek elektrovýzbroje kolejových vozidel
- zpracování časových harmonogramů projektu
- sledování a řízení nákladů zakázky
- jednání se zákazníky i subdodavateli
- pravidelný reporting o stavu projektu
- jednání s útvary společnosti napříč firmou

Požadavky

- vzdělání VŠ technického směru
- zkušenost s řízením projektů vítána
- zkušenost s řízením projektových týmu vítána
- přehled v obchodní a finanční problematice vedení projektů
- komunikativní znalost AJ podmínkou, znalost dalšího světového jazyka výhodou
- uživatelskou znalost práce s PC, MS Office, znalost v MS Project a IS BaaN výhodou
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- zajímavou práci v perspektivní společnosti
- možnost osobního a profesního rozvoje
- velmi dobré platové ohodnocení
- stravování v prostorách společnosti
- zaměstnanecké výhody
- Nástup ihned nebo dle dohody

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň