Nabídka práce > Kontrolor kvality

Kontrolor kvality

Náplň práce

- Měření pomocí speciálního 3D měřícího zařízení Leica
- Vyhodnocování výsledků měření a předání podkladů pro jejich další zpracování
- Zodpovědnost za provedení kontrolních a zkušebních operací
- Potvrzení příslušných dokladů po provedených kontrolách a zkouškách
- Rozhoduje o dočasném zastavení výroby neshodného výrobku
- Vyjadřování se (ve spolupráci s odděleními Konstrukce a Technologie) k vhodnosti proměření součásti zařízením Leica
- Zodpovědnost za pravidelnou údržbu zařízení Leica a zajištění kalibrace ve spolupráci s výrobcem a jeho servisním střediskem

Požadavky

- SOU/SŠ vzdělání technického směru
- 2 roky praxe v oblasti 3D měření NUTNOSTÍ
- Uživatelská znalost práce na PC – znalost MS Office, softwaru Oracle (Agile), Catia, znalost softwaru PolyWorks vítána
- Základní znalost výkresové dokumentace
- Znalost příslušných norem
- Komunikativní znalost AJ slovem i písmem podmínkou
- Aktivní přístup k řešení problémů
- Samostatnost, časová flexibilita, odolnost vůči stresu

Nabízíme

- zázemí významné a stabilní strojírenské společnosti působící na českém i zahraničním trhu
- osobní a profesní rozvoj
- upotřebení a zdokonalení Vašich jazykových znalostí
- měsíční příspěvek na penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené
- další finanční i nefinanční benefity

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 820 149.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň