Nabídka práce > Programátor oddělení

Programátor oddělení

Náplň práce

- vývoj a servis zkušební techniky (software / hardware)
- plánování, realizace a vedení technických a technologických projektů
- zavádění inovací do výrobních procesů
- komunikace s oddělením vývoje a externími dodavateli

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání – technický směr (obor elektro)
- znalost NJ nebo AJ výhodou
- znalost programovacího jazyka C# nebo VB.net (další jazyk výhodou)
- znalost SQL
- velmi dobré logické a analytické myšlení
- znalost elektrotechniky, elektroniky, měřící techniky

Nabízíme

- moderní zázemí stabilní mezinárodní společnosti s významným postavením na trhu
- možnost profesního a osobního rozvoje
- samostatnou, zajímavou a perspektivní pozici
- odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- flexibilní pracovní doba

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: technický směr (obor elektro)
  • Požadované jazyky: AJ nebo NJ výhodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek