Nabídka práce > Specialista přípravy výroby

Specialista přípravy výroby

Náplň práce

- Koordinace know how a činností napříč organizací v pozici centrálního koordinátora, podpora jednotlivých závodů při hlavních projektech, náběh nových projektů atd.
- Práce s výrobními koncepty za účelem optimalizace výroby, investic a minimalizace rizik s tím spojených
- Spolupráce s centrálou na úrovni reportingu, plánování, řízení a monitoringu jednotlivých aktivit
- Projektové řízení

Požadavky

- VŠ vzdělání elektrotechnického směru
- Praxe na pozici projektového manažera v automobilovém průmyslu min. 5 let
- Znalost norem pro automobilový průmysl
- Znalost JIS/JIT, Lean Manufacturing
- Výborná komunikativní znalost AJ podmínkou
- Komunikativní znalost NJ výhodou
- Výborné komunikační schopnosti
- Časovou flexibilitu a ochotu cestovat
- Odolnost vůči stresu, cílevědomost, analytické myšlení
- Pozitivní a proaktivní přístup k práci
- Schopnost týmového hráče v řízení mezinárodních projektů

Nabízíme

- Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
- Adekvátní finanční ohodnocení odpovídající dosaženému vzdělání a dosavadním zkušenostem
- 5 dní dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění
- Možnost dalšího osobního rozvoje

Další informace

V případě Vašeho zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis, popřípadě mě kontaktujte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: výborná znalost AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň