Nabídka práce > Head of Plant QUA

Head of Plant QUA

Náplň práce

- Zajištění spokojenosti zákazníků s výrobou produktů, které odpovídají jejich požadavkům
- Zodpovědnost za zpracování reklamací a analýz reklamací z pole stejně jako za realizaci z nich vyplývajících opatření vedoucích k vyřešení problémů
- Zodpovědnost za soulad realizovaných opatření ve výrobě s požadavky ISO/TS 16949 a kvalitou a požadavky společnosti
- Definování cílů kvality výrobního závodu a dohled nad jejich dodržováním
- Řízení PQS (Plant Quality Systém) Shop Floor managementu ve shodě s platnými požadavky normy ISO/TS16949
- Vyhodnocování a příprava reportů mangementu kvality
- Příprava, plánování a provádění interních auditů a podílení se na přípravě a plánování externích auditů
- Spoluzodpovědnost za předání projektů z vývoje do sériového výrobního závodu a účast a schvalování interních a externích uvolnění procesů
- Plánování provozních prostředků a investic v oblasti QM výrobního závodu

Požadavky

- VŠ vzdělání technického směru, obor strojní inženýr, výrobní technologie, nebo podobné, popřípadě alternativní vzdělání s odpovídajícími zkušenostmi v oblasti QM
- 3-5 let zkušeností v automobilovém průmyslu a min. 1 rok na pozici Plant Quality Manager
- Zkušenost s užíváním nástrojů kvality (Ishikawa, Pareto-Analyse, 8D-Methode, FMEA, APQP, SPC)
- Kurz CRM (Customer-Relationship-Management)
- Dobrá znalost AJ, nebo NJ
- Znalost práce s MS Office
- Vůdčí schopnosti, dobré komunikativní schopnosti,
- Schopný týmové spolupráce, samostatnost

Nabízíme

- práce ve stabilní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- stabilní zaměstnání
- možnost rozvoje
- rozmanité firemní benefity

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 820 149.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání: VŠ technického směru
  • Požadované jazyky: AJ nebo NJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Rokycansko