Nabídka práce > Výrobní kontrolor kvality

Výrobní kontrolor kvality

Náplň práce

- Kontrola výrobního procesu
- Kontrola produktů
- Provádění auditů na lince
- Provádění základních laboratorních testů

Požadavky

- SŠ vzdělání nebo učení obor technického směru
- Práce v nepřetržitém provozu
- Základní orientace v technické dokumentaci
- Schopnost řešit problémy a účelně jednat
- Praxe v oboru výhodou, pozice je vhodná i pro absolventy s technickým vzděláním
- Manuální zručnost, trpělivost, pečlivost, důslednost
- Smysl pro disciplínu a dodržování pořádku
- Týmová práce

Nabízíme

- Zajímavou komplexní práci ve stabilní nadnárodní společnosti
- Uplatnění cizích jazyků a možnost jejich zdokonalení
- Profesní růst na expertní úrovni, odborná školení, jazykové kurzy
- Příjemné a moderní pracovní prostředí
- Soubor atraktivních benefitů, týden dovolené navíc, dotované stravování v závodní jídelně

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 820 149.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy s technickým vzděláním
  • Místo pracoviště: Žebrák