Nabídka práce > Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy 28000,- Kč

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy 28000,- Kč

Náplň práce

*nebojíme se práce v pohybu, kontrolujeme pravidelně všechna důležitá stanoviště, aby nebyl ohrožen plynulý denní i noční provoz ve vnitřních i vnějších prostorách areálu

Požadavky

*vítáte směnný provoz a jste v pohodě s denními a nočními dvanáctkami (směnami ? )
*jste žena nebo muž ochotná/ný podílet se s námi na významné zakázce
*máte splněnu profesní kvalifikaci Strážný 68-008-E. Nemáte-li nevadí, dokážeme ji za příznivou cenu pro budoucí spolupracovníky zařídit (netýká se absolventů některých typů veřejnosprávních vzdělávacích institucí nebo absolventů všech typů VŠ od bakalářského studia výše)

Nabízíme

*velmi moderní pracovní prostředí a super tým kolegů, kteří se vám budou věnovat a v případě nouze vám ochotně pomohou
*podrobný systém vstupního zaškolení na pracovní pozici
*stravenky, příspěvěk na penzijní připojištění, náborové akce a příspěvky, MultiSport Benefit kartu pro vstup do vybraných sport a wellnes center po celé ČR
*mzdu až 28 000 Kč/měsíc a pracovní smlouvu na dobu neurčitou
*mzdu v pravidelném výplatním termínu, vždy k 15. dni v měsíci následujícím po měsíci odpracovaném
*pracoviště v Dobrovízi u Prahy (dobrá dostupnost z Prahy i Kladna vlakem či autobusem) v návaznosti na rozložení směn nabízíme svoz zdarma z nádraží Hostivice
*pohodlnou uniformu a bezpečnostní obuv
*cenově výhodné občerstvení na pracovišti (nápojové a snack automaty)
*možnost stravování v rámci centrální jídelny objektu

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek