Nabídka práce > LOGISTIK plánovač

LOGISTIK plánovač

Náplň práce

• administrativa v oddělení logistiky
• zpracování objednávek, zadávání do systému
• komunikace se zákazníky společnosti, převážně zahraničními
• práce s informačními systémy
• spolupráce s provozem skladu

Požadavky

• praxe na obdobné pozici je vítána
• zkušenosti v logistice, ve spedici nebo v dopravě výhodou
• znalost práce s MS OFFICE, dobrý vztah k technice a informačním systémům
• AJ na komunikativní úrovni - slovem i písmem
• samostatné jednání, pečlivost, organizační schopnosti
• SŠ vzdělání

Nabízíme

• trvalý pracovní poměr u stabilní společnosti
• balíček firemních benefitů
• Benefity - Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti
• nástup je možný ihned
• místo výkonu práce v Jažlovicích (u D1, nabízíme možnost svozu z Opatova a Říčan)
• práce na dobu neurčitou

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: • AJ na komunikativní úrovni - slovem i písmem
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti
  • Místo pracoviště: Jažlovice -svoz z opatova