Nabídka práce > Výrobní Technik v oblasti výroby plastových obalů

Výrobní Technik v oblasti výroby plastových obalů

Náplň práce

• Kontrola chodu výrobních strojů pro zpracování plastů
• Neustálá kontrola kvality vyrobených lahví, provádění potřebných korekcí, minimalizace výrobních ztrát
• Připravování linek na změny barvy, výměny forem, předcházení zbytečným prostojům
• Ladění procesu, změna receptur, přestavba linek
• Hlídání a dodržování výrobního plánu

Požadavky

• SŠ technického směru nebo elektrotechniky
• Znalost práce na PC – MS Office
• Praxe na obdobné pozici v automatizované výrobě - výhodou
• Zkušenosti s nastavováním parametrů výrobní linky PLC - výhodou
• Zkušenosti s lisováním nebo vyfukováním plastů - výhodou
• Oprávnění na VZV - výhodou
• Znalost AJ - výhodou
• Manuální zručnost, odbornost, flexibilita

Nabízíme

• Zázemí stabilní společnosti
• Konkurenční platové ohodnocení s bonusovým systémem
• Investici do Vašeho profesního rozvoje
• Unikátní zkušenosti v odvětví výroby plastových obalů
• Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
• Nástup možný ihned nebo dle dohody
• Lokalita práce: Rudná u Prahy
• Práce na HPP
• Fixní mzda 23.000,-

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • Místo pracoviště: Rudná u Prahy