Nabídka práce > Sales Representative Senior - Air Liquide

Sales Representative Senior - Air Liquide

Náplň práce

- rozvoj a budování dlouhodobých obchodních vztahů se stávajícími klienty
- tvorba obchodních strategií za účelem získání nových obchodních kontaktů
- vyhledávání zajímavých obchodních příležitostí
- identifikace obchodního potenciálu u stávajících i nových klientů
- analýza trhu a mapování konkurence
- spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti směřující k navržení inovativního a originálního řešení pro klienta
- práce s CRM

Požadavky

- dynamický obchodník se silnou orientací na výsledek
- týmový hráč, který je schopen pracovat i samostatně
- technicky orientovaný člověk, na kterého se můžeme spolehnout
- excelentní vyjednávací schopnosti a dovednosti
- strategické myšlení
- flexibilita
- obchodní praxe (minimálně 5 let)
- znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (francouzština výhodou)

Nabízíme

- práci, ve které budete moci naplno využít svůj obchodní potenciál
- prvotřídní produkt, kterému budete věřit
- práci, ve které přichází jedna výzva za druhou
- možnost osobního i profesního rozvoje
- stabilní zázemí francouzské společnosti, která působí ve více než 80 zemích světa
- možnost home-office
- využití anglického jazyka na denní bázi
- motivující finanční ohodnocení závislé na výkonu
- širokou škálu dalších benefitů (služební vůz i pro soukromé využití, notebook, mobilní telefon, 5 týdnů dovolené,..)

Další informace

Máte obchodní talent a prokazatelné obchodní výsledky? Jste technicky zaměřený člověk? Umíte perfektně anglicky? Pokud ano, tak je tato nabídka pro Vás jako stvořená!

Nás významný klient firma Air Liquide, světový lídr v oblasti technologií, plynů a dalších služeb pro průmysl a zdravotnictví, hledá novou posilu do svého obchodního týmu na pozici Sales Representative Senior.

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované jazyky: Angličtina na pokročilé úrovni
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Služební vůz i pro soukromé využití, notebook, mobilní telefon, 5 týdnů dovolené