Nabídka práce > PŘIJMEME ŘIDIČE MKD VÍKENDY VOLNÉ + PAUZY DOMA

PŘIJMEME ŘIDIČE MKD VÍKENDY VOLNÉ + PAUZY DOMA

Náplň práce

Jsme rozrůstající se Brněnská společnost specializující se na logistiku od roku 2013.

Máš energii na rozdávání, baví tě řízení kamionu, nevadí ti přes týden spát v autě a hlavně chceš mít fajn práci, která tě bude bavit? Tak to ti držíme místo u nás v týmu!

V současné době hledáme řidiče kamionu na mezinárodní dopravu.

Jedná se o pravidelné linky z Bratislavy do Německa.
V případě bydliště na trase D1/D2 Humpolec - Jihlava - Velké Meziříčí - Brno - Břeclav - Malacky - Bratislava je možné i někdy v týdnu dělat pauzu doma.

Požadavky

⁃ řidičské oprávnění C + E
⁃ profesní průkaz a zdravotní způsobilost
⁃ digitální kartu řidiče
⁃ znalost a dodržování AETRU
⁃ čistý trestní rejstřík
⁃ prokazatelná praxe výhodou
⁃ auto udržovat v čistotě
⁃ samostatnost, dochvilnost a komunikativnost

Nabízíme

⁃ práce od pondělí do pátku s výjezdy v neděli ve 22hod./pondělí v 7hod.
⁃ vozidlo DAF XF 480 SSC + plachtový návěs
⁃ zaměstnanecké bonusy
⁃ simkartu s neomezeným voláním a datovým tarifem
⁃ odpovídající platové podmínky vychází na 45 000 Kč - 65 000 Kč čistého
⁃ garantujeme výplatu vždy včas ve výplatním termínu
⁃ hrazené školení řidičů
⁃ cestovní pojištění
⁃ 20 dnů placené dovolené
⁃ nabízíme férové jednání, a to rovněž požadujeme
⁃ dispečer na telefonu 24/7

Informace o pozici

  • DOUPEGO LOGISTICS s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží