Nabídka práce > Vedoucí skladové logistiky

Vedoucí skladové logistiky

Náplň práce

- Zajištění kompletního materiálového toku od příjmu, dodávek materiálu na linku po expedici hotových výrobků
- Řízení, vedení a školení lidí, delegace úkolů a kontrola, hodnocení podřízených
- Řízení příjmu, expedice, zásobování výroby, skladování obalů, materiálu a výrobků
- Odpovědnost za dodržování bezpečnostních předpisů, provoz manipulační techniky, HSE a 5S
- Kontrola a provádění skladových operací v systému SAP, provádění inventur a odstraňování chybných skladových příkazů
- Aktivní účast na logistických projektech - tvorba layoutů, implementace změn...

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe na vedoucí pozici ve skladu min. 2 roky
- Základní znalost anglického jazyka
- Praxe v automotive výrobní společnosti výhodou
- Zkušenost s vedením většího počtu lidí (50+)
- Systematičnost, počítačová gramotnost, řidičský průkaz sk. B
- Velmi dobré znalosti v oblasti skladového hospodářství
- Prezentační a organizační dovednosti na vysoké úrovni

Nabízíme

- Zázemí silné nadnárodní společnosti
- Práci v dobrém kolektivu
- Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Závodní jídelna
- 25 dní dovolené

Informace o pozici

  • KM ČR s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ - základní znalost
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, závodní jídelna, 25 dní dovolené
  • Místo pracoviště: Liberec