Nabídka práce > HLEDÁME NOVÉ KOLEGY A KOLEGYNĚ! 13. plat při nástupu do konce května!!!

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY A KOLEGYNĚ! 13. plat při nástupu do konce května!!!

Náplň práce

Nebojíš se a máš chuť pracovat? Chceš stálé zaměstnání a pravidelný plat za tvoje úsilí? Chceš pracovat v super týmu? Je na tebe spoleh?

Pokud ano, pošli svůj životopis, přijď na pohovor a staň se součástí týmu.

Na starosti budeš mít:

výroba palubních desek, dveřních panelů a dalších menších dílů
obsluha poloautomatických linek

Požadavky

Co čekáme od Tebe:

SOU (výuční list výhodou)
praxe ve výrobní společnosti (podmínkou pokud nemáš výuční list)
ochota pracovat v NEPŘETRŽITÉM nebo TŘÍSMĚNNÉM provozu!
manuální zručnost, přesnost a zodpovědnost

Nabízíme

Co ti dáme my:

nástup rovnou do kmenu (smlouva není přes agenturu)
13.plat ve výši 40% při nástupu do konce května!!!
základní mzda 83 – 95,- Kč/hod (dle praxe a zkušeností)
20% odměna z hrubé mzdy
bonus za docházku až 800,- Kč
příspěvek na dopravu až 500,- Kč
25 dovolené
stravenky
příplatky dle ZP (přesčas 25%, víkend 10% a svátek 100%)
bonusy za dodržení docházky až 5 000,- Kč

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Havraň u Mostu