Nabídka práce > Operátor výroby

Operátor výroby

Náplň práce

Pro stabilní mezinárodní firmu hledáme pracovníky a pracovnice do výroby. Nabízíme vám práci ve výrobě v novém a moderním prostředí. Ve firmě, kde vás můžeme zaměstnat, se budete podílet na výrobě hadic do automobilů.

Co bude náplní Vaší práce?

manuální práce ve výrobě hadic do automobilů v moderně zařízeném bezpečném prostředí
příprava, výroba různých druhů hadic a obsluha strojů na jejich výrobu
týmová práce v mladém a přátelském kolektivu

Požadavky

Profil ideálního kandidáta?

vnitřní motivace pro dlouhodobé zaměstnání
spolehlivost
manuální zručnost a fyzická zdatnost
pravidelná docházka

Nabízíme

pravidelná mzda (základní mzda od 80,10 Kč / hod + 10,00 Kč / hod.příplatek na formingu)
bonusy (docházkový bonus až 20%, příplatky za noční i odpolední směnu, víkendy a přesčasy)
stabilizační a motivační bonusy (3000,- jednorázově po zkušební době)
3,70 Kč na km - dopravné
práce na třísměnný provoz
víkendy volné
stravenky ve výši 70,- (57,- zaměstnavatel, 13,- zaměstnanec)
4 týdny dovolené za rok
místo pracoviště v dobře dostupné průmyslové zóně Ostrava Hrabová
fond nemocnost

Další informace

nástup ihned

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ostrava