Nabídka práce > Letní brigáda

Letní brigáda

Náplň práce

- práce na konečné montáži autosedaček pro značky světových výrobců automobilů( např. Audi, BMW, Volvo, Mercedes)
- výroba manuálních a elektrických polohovadel sedadel
- výroba elektromotorů ABS a ventilátorů pro vytápění a klimatizaci
- práce ve třísměnném provozu

Požadavky

- výborný fyzický a zdravotní stav a časová flexibilita
- minimální věk 18 let

Nabízíme

- spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
- odpovídající platové ohodnocení - 97 Kč/ hodinu
- příplatky za noční směny, st.svátky
- svozová doprava zdarma za směru Nový Jičín, Rožnov pod Radhoštěm
- dotované obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát)
- práce v čistém prostředí v moderní výrobní hale a přátelském kolektivu

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 97,- / hodina
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Kopřivnice