Nabídka práce > INSTRUKTOR lyžování a snowboardingu. ZAŽIJ ZIMU SNŮ!

INSTRUKTOR lyžování a snowboardingu. ZAŽIJ ZIMU SNŮ!

Náplň práce

Staň se instruktorem lyžování a snowboardingu v lyžařské škole Yellow point v zimní sezóně 2023/2024.

NÁPLŇ PRÁCE: Výuka lyžování a snowboardingu od základů až po pokročilé.

K získání práce instruktora je potřeba vlastnit lyžařskou nebo snb licenci. Ještě nemáš licenci? Nevadí. Poskytneme ti možnost účastnit se kurzu a pomůžeme ti s financováním.

Studuješ, chceš si přivydělat, ale nemůžeš pracovat celou zimu? Po domluvě je možné pracovat jen víkendy, svátky, prázdniny nebo pouze nárazově.

Pošli nám svůj životopis a my se budeme těšit na zimu!

Požadavky

Naši klienti jsou převážně děti, proto očekáváme kladný vztah k dětem, trpělivost, spolehlivost a především slušné vystupování. Často výuka probíhá i v cizím jazyce. Je tedy dobré disponovat alespoň jedním světovým jazykem na komunikativní úrovni.

Nabízíme

odměny a provize, personální ubytování, zvýhodněné stravování, získání instruktorské licence za zvýhodněnou cenu (APUL) a zpětně proplacení kurzu, doškolování a tréninky lyžařské techniky, skipass, firemní oblečení (ALPINE PRO, Völkl...), slevy na nákup sportovního vybavení, možnost celoroční spolupráce

Další informace

Yellow Point je sportovní a vzdělávací agentura. Od roku 1999 umožňujeme objevovat adrenalinové zážitky a zdokonalovat sportovní dovednosti v letních a zimních areálech po celé České republice. Jsme držitelem putovního poháru MČR APUL 2023.

Informace o pozici

  • Yellow point, spol. s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostatní, Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Anglický, německý
  • Plat: 120 Kč - 390 Kč + odměny a provize
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: odměny a provize, personální ubytování, zvýhodněné stravování, získání instruktorské licence za zvýhodněnou cenu (APUL) a zpětně proplacení kurzu, doškolování a tréninky lyžařské techniky, skipass, firemní oblečení (ALPINE PRO, Völkl...), slevy na ná
  • Vhodné pro: studenty, od 17 let, OSVČ, víkendová brigáda
  • Místo pracoviště: Špindlerův Mlýn, Herlíkovice, Vysoké nad Jizerou, Mariánské Lázně