Nabídka práce > Sběr podkladů a kancelářské práce

Sběr podkladů a kancelářské práce

Náplň práce

Brigáda ve společnosti IAI: sběr podkladů a kancelářské práce

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na brigádu do naší společnosti IAI. Pokud máte zájem pracovat na sběru podkladů a kancelářských pracích přímo pro vedení společnosti a rádi byste začali brigádu co nejdříve, toto je příležitost právě pro Vás!

Co od Vás očekáváme:

Sběr podkladů: Budete mít za úkol sbírat a zpracovávat různé informace a dokumenty podle našich pokynů. Pečlivost a preciznost jsou klíčové.

Kancelářské práce: Budete asistovat v běžných kancelářských činnostech, jako je archivace, digitalizace a organizace dokumentů.

Pokud máte zájem o tuto brigádu a splňujete požadavky, neváhejte nás kontaktovat na tomto portále pro další informace s přiloženým životopisem. Těšíme se na Vaši přihlášku a na spolupráci s Vámi v nové společnosti IAI!
Požadujeme

Požadavky

Požadavky:
Základní znalost českého jazyka
Zušlechťte pozornost k detailu a pečlivost.
Dobrá organizační schopnost.
Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
Základní znalost práce na počítači.

Nabízíme

Nabízíme

Co Vám nabízíme:
Felxibilní časová doba
Plat 240 Kč za hodinu: Nabízíme odměnu ve výši 240 Kč za každou odpracovanou hodinu.

Nástup ihned: Můžete začít pracovat co nejdříve. Těšíme se na to, že Vás přivítáme do našeho týmu!

Telefon a Internet na Naše Náklady: Zařídíme Vám telefon a internet na naše náklady, abyste mohli efektivně pracovat

Informace o pozici

  • IAI s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čj
  • Plat: 250Kč/hodina
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Flexibilní časově